mormon.org Україна
Наші люди
Наші цінності
Наші віровчення
Відвідайте нас
.
Лайман: любов, надія, віра, терпіння, фокус, істинність, Мормон.

Привіт, мене звуть Лайман

Про себе

Народився в Бостоні, виріс в Сан-Дієго, а тепер служу на місії в Україні. Я вчився філософії і російській мові в університеті, і я планую продовжити навчання після закінчення місії. Я фотографую й створю багато списків.

Чому я мормон

В моїй юності, я чув про Ісуса Христа, що прийшов, щоб врятувати людство. Тим не менш, його існування - реальне або cфабриковане, не привертала уваги в моєму егоцентричному підлітковому віці. З часом, я зіткнувся з поляризаційним питанням про його дійсність. Він був чи не був. Я вислизав від відповіді на це питання, але безрезультатно. Не знайшовши розраду в мудрості світу, я звернувся до мого терплячого Небесного Батька в молитві за відповіддю, яка може залишатись незмінною серед таких різноманітних думок. Він повільно фокусувався. Я почав розкриватися. Вся моя гордість, упертість, і досвід поступилися цій одній великій істині. Те, що Ісус Христос прийшов на землю, заплатив викуп смертності людини, і воскрес на третій день. Він підготував план щастя і з нетерпінням чекає, щоб ми прийшли до Нього і через Його жертву, взяли участь у вічному житті. Я знаю, що Він живе, і я знаю, що Книга Мормона свідчить про Його реальність. Використовуючи подібний зразок дослідження, розмірковував, і молячась я дізнався, що Джозеф Сміт був пророком і що він відновив Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Я знаю, слідуючи словами пророків і стародавніх, і сучасних, я можу жити по-справжньому повноцінним і цілеспрямованим життям, з незмірною радістю.

Як я живу згідно з моєю вірою

Зв'язок з моїм Небесним Батьком дозволяє мені бачити речі з більшою ясністю і дає мені можливість робити те, що робив Спаситель і служити іншим. Я люблю вивчати життя і служіння Вчителя, і використовувати його спокуту через повсякденне покаяння; ділюся плодами мого покаяння щедро з усіма.