mormon.org Україна
Наші люди
Наші цінності
Наші віровчення
Відвідайте нас
.
Mykola: футбол, Товмаш, здоров'я, Мормон.

Привіт, мене звуть Mykola

Про себе

Я маю своє виробництво з виготовлення меблів з натуральної деревини. Також люблю вивчати питання здорового способу життя та довголіття. Улюблена справа мого життя - це спорт, я створив дитячу-жіночу команду з міні-футболу, і тепер разом граємо в Чемпіонаті України з футзалу. Мрію будувати спортивні майданчики для занять дітей сортом. Я батько п'ятьох дітей та очікуємо ще...

Чому я мормон

У 2002 році я охрестився. Мої інтереси життя, та здоров'я схожі з інтересами Церкви. Задовго до знайомства з Церквою я знав, що небезпечно вживати чай, каву, тютюн, та алкоголь. Коли мені місіонери розповіли про це, я був здивований, бо в моєму житті вже не було цим речам місця. Я також був здивований як Церква береже здоров'я людей. Але саме головне те, що я зрозумів силу Любові, яка робить нас краще, яка захищає та допомагає, яка перетворює кожну мить на радість. Це велика сила.

Як я живу згідно з моєю вірою

Наш прихід дуже дружний, ми як одна сім'я. Раз на рік, кожної весни ми влаштовуємо великий пік-нік. Запрошуємо всіх друзів, знайомих, приходи з інших міст України. В нас є особливе місце для цього, де збираємо до 350 осіб. Крім спортивних розваг, відпочинку, та їжі, ми як завжди прибираємо територію.