mormon.org Україна
Наші люди
Наші цінності
Наші віровчення
Відвідайте нас
.
Майсі: Мормон.

Привіт, мене звуть Майсі

Про себе

Я так люблю плавати, я зроостала у воді. Найважливше у своєму житті--моя сім'я. Я люблю бути з ними. У мене є 4 браті, я так люблю їх! Я вивчала на рекламу, ПР роботу, Російську і Українську мову. Зема є моя улюбленна пора року, я просто так люблю снег. Він просто чистий і гарнийю Я люблюспшвати. Завжди я обмінюю слова пісень своїми словами, щоб пісні були смішні. Я займаюсь допомогою іншім людям посміхатися.

Чому я мормон

Кроче, ця євангелія істиннаю Я бачу багато благословень кожного дня. У мене є багато друзів, хто не члені нашої церкви і я бачу як вони щастливи. Але вони не матимуть вічного щастяю Я маю вічне щастя завдяки тому, що живу прирципами євагелії. Я знаю чому я тут на землі, куди я піду після смерті і звідки я пришла перед тим, як я народилася. Це не питання для мене. Я знаю що на всі мої запитання будуть даний відповіді. Я не пережуваю про те ,що буде мені у майбутному тому, що я слідую законами Бога.

Як я живу згідно з моєю вірою

Кожен день я роблю помилки, я знаю цей. Але я знаю завдяки спокуті Христа все буде добре. Я проста людина. Я знаю що, через спокуту Ісуса Христа я отримала прощення. Він так мене любить. Я би хотіла щоб кожна людина знала це тобто я кажу до усіх людей, всіх тих, хто запросив мене. Завжди я служу іншім тому, що я знаю, коли ми допомогаємо ішім, Бог щастливий з нашами діяням, я відчуваю цей. Я щастлива людина завдяк тому знанню. Я живу принципами євангелії.