mormon.org Україна
Наші люди
Наші цінності
Наші віровчення
Відвідайте нас
.
Devin: devinsupertramp, youtube, photography, Мормон.

Привіт, мене звуть Devin

Про себе

Мене звати Девін, я також відомий як DevinSupertramp на YouTube. Талант до кінозйомок я розвивав з дуже раннього віку, незважаючи на те, що поламав багато камер моїх батьків. Я відчуваю, що найбільша сила створення фільмів---у можливості встановлювати зв’язок з іншими через історії життя. З тих пір я продовжую цю захоплюючу справу. Ніякого іншого варіанту ніколи й не було; це була доля, щира любов. Я доріс до надихаючого відеографа YouTube. Я хотів висловити світові те, що я бачу моїми очима. Я думаю, що так багато людей мають потенціал займатися в житті тим, що їм подобається. Однак вони з якоїсь причини ніколи не використовують ту силу, яку мають. Пам’ятаючи про це, я хотів жити своїми мріями, піти і реалізувати всі ці мрії. Зйомки екстремальних видів спорту і природи дозволили мені подорожувати по всьому світу і показати світу красу, якою кожен з нас може насолоджуватися. На моєму каналі YouTube я намагаюся дозволяти глядачам налагодити зв’язки, почуватися вільними, досліджувати світ, надихати та можливо навіть змінювати світ на краще. Я показую це світові у спосіб, якого ніхто ніколи не бачив. Я дійсно люблю те, чим займаюся. Моїм офісом зрештою став увесь світ.

Чому я мормон

Чим більше я розумію вчення Ісуса Христа в моєму житті, тим більш реальним стає життя. Я бачив багато різних людей, і є щось одне, що пов’язує нас усіх. Це любов одне до одного. Коли я задумуюся, що для мене дійсно важливо, я завжди приходжу до висновку, що це моя сім’я і любов Спасителя. Вчення Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів наблизили мене до мого Небесного Батька і до розуміння, наскільки важливим є наш Спаситель в моєму житті. Моя віра скеровує мене у моєму житті і допомагає стати кращою людиною у всьому, що я роблю.

Як я живу згідно з моєю вірою

Я живу за своєю вірою, показуючи приклад, а також шляхом режисирування відео чи завантаження готового ролику на YouTube. Це проявляється у спосіб, який описують Писання: “Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла”. Ще юнаком я встановив для себе високі норми, і я пишаюся тим, що ділюся євангелією та живу за цими нормами щодня, і не відступлю, незважаючи на тиск інших людей викласти якесь відео або вставити слова у пісню. Для мене це спосіб життя, і відео, які я викладаю, є одночасно висловом моїх вірувань і моїм самовираженням.