mormon.org Україна
Наші люди
Наші цінності
Наші віровчення
Відвідайте нас
.
Лаура Ебелинг: місіонер, Україна, Мормон.

Привіт, мене звуть Лаура Ебелинг

Про себе

Я дуже-дуже люблю свою сім'ю. У мене є 3 брати і 1 сестра.Вони дуже класні. Я зростала в Айові у маленькому селі, а потім переїхала до Німеччини і жила там 5 років. Тепер я повернулася до США, але на цей раз до міста Філадельфія. Я вивчаю німецьку і французьку мови в університеті і скоро отримаю диплом. Я дуже люблю співати, танцювати бальні танці.

Чому я мормон

Я знаю, що Бог Він справді наш Небесний Батько. Він є! Я знаю що ми Його духовні діти. Бог має план для нас. Він знає нас особисто і хоче щоб ми мали радість. Він знає вас також. Я знаю що Бог справді чує наші молитви. Молитва-- це спілкування з Богом. Ми говоримо з ним і Він відповідає. Я Мормон,тому що я хотіла дізнатися чи Книга Мормона істинна чи ні. Я молилася з цим питанням. Я читала Книгу Мормона багато разів. Я отримала свідчення силою Святого Духа що Книга Мормона істинна. Також я бачила плід бути членом церкви, в мене є багато радості і щастя в житті. В мене є щаслива сім'я. Я знаю ким я є і куди я піду.

Як я живу згідно з моєю вірою

Як член церкви я маю можливість жити праведним життям. Я дуже вдячна за те, що я знаю заповіді Бога. Це велике благословення знати те, чого Бог хоче для мене. Зараз я місіонер, в Україні і можу спілкуватися з багатьма людьми про церкву.