mormon.org Україна
Наші люди
Наші цінності
Наші віровчення
Відвідайте нас
.
Скайлер: Місіонер, Україна, студентка, Мормон.

Привіт, мене звуть Скайлер

Про себе

Я навчилася в університеті щоб ставити учительку історії для 3 років, і тепер служу на місію в Україні. Я люблю грати на сурми, вівчатися Українську мову, і малювати. Я народилася в Амеріці, у штаті Техаса. Я також люблю бігати, зварити, і навчати. Колись, я буду учителкою історії.

Чому я мормон

Я Мормон тому що я хочу наближатися до Ісуса Христа. Я народилася у моій вірі, але я просіла Бога багато про істінність цієї Церкви тому, що я сама шукала на істінність. Знайшла! Буд-хто людіна може отримати відповід якщо вона дійсьно хоче. Я мормон тому, що я знаю що Ісус Христос само керує цю церву через сучаснього пророка, Томасa Монсонa. Я дійсно хочу слідувати за Ісусом Христом. Він живе! Він любіть нас. Я знаю що якщо ми христимося, отримаємо дар святого духа, і примаємо причастя щонеділі, тоді ми можемо використовувати спокуту Ісуса Христа у нашому житті і ставати чистими. Тоді, ми відчуємо мир і спокій якій пріде тільки від небес.

Як я живу згідно з моєю вірою

Я місіонер. Це означає що я щодня свідчити про Ісуса Христа людям скрізь, і про його спокуту. Я завжди готова відповісти на запитання про цю церкву. Також, навчаю я молодих жінок у філії про як зміцнювати їхніх віру в Ісуса Христа, і ставати кращими жінками у цьому світу.