mormon.org Україна
Наші люди
Наші цінності
Наші віровчення
Відвідайте нас
.
Rickey: Мормон.

Привіт, мене звуть Rickey

Про себе

Я займався спортом все своє життя і футбол, баскетбол, волейбол і моїх улюблених. Я перестав грати на футбольних командах мого старшого року середньої школи, і я був в змозі зробити багато інших речей, як HOSA і проводити більше часу зі своєю сім'єю (Але мені шкода, що я не був ще більше з ними !) Я граю на контрабасі (і теж умію на бас-гітарі грати). Я люблю альтернативної музики, деякі кавер-версій пісень, і саундтреки до фільмів. Інструментальні аранжування популярних пісень чудові також! Я люблю намагається стати кращим і кращим. Це важко зробити, іноді, але я знаю, що немає ситуації, яка повинна зупинити нас від досягнення нашого потенціалу. Я переїхав кілька разів, як маленька дитина, то мої батьки розлучилися і моя сім'я переїхала й зупинялися в тому ж місці з тих пір, і зараз я живу в Україні! Я знаю англійську, українську, і я роблю вигляд, що я знаю російську мову. Я закінчив школу і зразу приїхав на Україну щоб служити іншим і ділітися своїм свідченням Ісуса Христа і цієї церкви. Я люблю Спасителя Нашого Ісуса Христа, і я знаю, що Він любить нас більше, ніж ми навіть можемо собі уявити, і саме тому Він прийшов на землю і помер за нас і, що не менш важливим, Він жив для нас.

Чому я мормон

Я мормон, тому що я вірю, що вчення, вірування і практики моєї церкви є істинні. Вони дійсно вчення Ісуса Христа. Як Я слідую Христа і ці вчення (читаючи Священні Писання), які Я вивчив, Я відчуваю спокій і щастя. Дотримання цих речей допомагає моєму житті бути більш повним. Я не мормон тільки тому, що хтось сказав мені стати таким, або тому, що здавалося весело. І Я не сліпо слідую. Я член цієї Церкви, виходячи з переконання серця свого і свідків від Бога, Духом Святим, що це церква Христа знову на землі. Бог узяв свою церкву від землі після смерті апостолів Христа. Я знаю, що у цій церкві є повнота Євангелії Ісуса Христа, і це допоможе тобі наблизитися до Бога, ніж будь-коли раніше. «По їхніх плодах ви пізнаєте їх". Проси Бога і дізнайся для себе! :)

Як я живу згідно з моєю вірою

Я ділюся тим, чому я вірю, з іншими людьми! Якщо у вас є дуже чудова новина, що ви хочете робити з нею? Ви хочете її розказувати іншим! На даний момент, Я живу в Україні і кажу людям те, що я знаю і в що вірю про Ісуса Христа і Його вчення. З іншими, я також організую заходи для людей, щоб прийти і добре провести час у відмінній атмосфері і дізнатися більше про Бога і Його план для нас. Одним з таких заходів є англійська практика. Є багато людей, які живуть в Україні, які дуже добре знають англійську мову! Кожен день Я молюся за можливість комусь допомогти. Дійсно комусь допомогти. Ми повинні бути руками Бога на Землі. Бог часто відповідає на молитви через нас і Я намагаюся з усіх сил бути готовий зробити це.